Yeni sayfaya yönlendiriliyorsunuz...

Avcılar Masaj Salonu
Avcılar Masaj Salonu

Avcılar Masaj Salonu

Avcılar Masaj Salonunun Ayrıcalıkları İstanbul Anadolu Yakası’nda ikamet etmekte olup, spesiyalist ve güler yüzlü personel kadrosu ile tipik bir masaj salonundan beklenenleri en üst seviyede karşılayabilecek yetiye sahip olan Avcılar Masaj Salonu; 4 ana kategori altından onlarca farklı çeşitte masaj hizmeti sağlayabilecek donanımsal yeterliliğe sahiptir. Avcılar Masaj Salonu; diğer pek çok masaj salonundan ayrılarak, masaj odalarının yanı sıra; sauna, jakuzi ve buhar odası gibi pek çok keyifli alanı da bünyesinde barındırmaktadır. Avcılar da masaj salonu arıyorsanız doğru tercih park spa center güler yüz hijyenik mekan ve ekstra ücret yok tek fiyat tek paket dolu dolu masaj hizmeti sunuyoruz 90 Dakika.

 

Avcılar Sauna Hizmeti
Sauna hizmeti almak için yapmanız gereken 10 çeşit masaj paketimizden birtanesini seçmek olacak dilediğiniz bir masaj paketi satın aldığınızda park spa merkezinde sauna hizmeti almak için ekstra bir ücret ödemenize gerek yok tek fiyat ile sauna hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

 

Avcılar Türk Hamamı
Salonumuzda bulunan Türk hamamı ile masaj sonrası vucudunuzdaki aromatik masaj yağlarından kolayca arınmanızı sağlamaktadır. Ayrıca hamam kullanımı içinde kese ve köpük masajı tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Türk hamamı ve kese köpük masajı için ekstra bir ücret ödemiyorsunuz hizmet verdiğimiz bir masaj paketi seçip almanız yeterli içeriğinde hama ve diğer hizmetlerimiz tamamen ücretsizdr.

 

Güvenli Rahat ve Konforlu Masaj Salonu Dünya Masajları Konusunda Deneyimli Sertifikalı Bayan Masözler İle Hizmet Vermektedir.

Güler yüzlü ve kaliteli hizmet almak için vakit kaybetmeden bizi arayın.

Bizleri Yakından Tanımak İçin Haftanın 7 Günü Gündüz 10:30 ile Gece 24:00 Arası Arayabilirsiniz.

Sauna, Buhar Odası, Jakuzi, Türk Hamamı ve Kese Köpük Masaj Çeşitleri İle Uzman Bayan Masöz Hizmet Veriyoruz...!