Yeni sayfaya yönlendiriliyorsunuz...

Beşiktaş Masaj Salonu
Beşiktaş Masaj Salonu

Beşiktaş Masaj Salonu

İstanbul’un en gözde semtlerinden birisi olan Beşiktaş’ta ikamet etmekte olup, geniş ve modern tasarımlı hijyenik masaj odalarımızda, eğitimsel sertifikalara sahip, deneyimli ve güler yüzlü personellerimiz ile müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sağlayabilmek için, her geçen gün kendimiz yenilemekte ve bununla orantılı olarak her geçen gün sahip olduğumuz müşteri portföyümüzü arttırmaktayız.

Masaj salonu hizmeti almak için doğru tercih park spa merkezi güler yüzlü deneyimli bayan masöz personelimiz ile kaliteli hizmet almanız için sizleri salonumuza bekliyoruz.

Uygulamakta Olduğumuz Masaj Türlerinin Sağlamış Olduğu Etkiler:
Masaj türleri çeşitlilik açısından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu yüzden mevcut olan masaj türleri tekniksel etkileri bakımından: Dinlendirici, Tıbbi ve Sportif olmak üzere 3 ayrı grup şeklinde sınıflandırılmışlardır. Beşiktaş Masaj Salonunda üç sınıfa da ait pek çok masaj türünü uygulatabilmektesinizdir.

 

Beşiktaş Sauna Hizmeti
Sauna hizmeti almak için yapmanız gereken 10 çeşit masaj paketimizden birtanesini seçmek olacak dilediğiniz bir masaj paketi satın aldığınızda park spa merkezinde sauna hizmeti almak için ekstra bir ücret ödemenize gerek yok tek fiyat ile sauna hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

 

Beşiktaş Türk Hamamı
Salonumuzda bulunan Türk hamamı ile masaj sonrası vucudunuzdaki aromatik masaj yağlarından kolayca arınmanızı sağlamaktadır. Ayrıca hamam kullanımı içinde kese ve köpük masajı tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Türk hamamı ve kese köpük masajı için ekstra bir ücret ödemiyorsunuz hizmet verdiğimiz bir masaj paketi seçip almanız yeterli içeriğinde hama ve diğer hizmetlerimiz tamamen ücretsizdr.

 

Güvenli Rahat ve Konforlu Masaj Salonu Dünya Masajları Konusunda Deneyimli Sertifikalı Bayan Masözler İle Hizmet Vermektedir.

Güler yüzlü ve kaliteli hizmet almak için vakit kaybetmeden bizi arayın.

Bizleri Yakından Tanımak İçin Haftanın 7 Günü Gündüz 10:30 ile Gece 24:00 Arası Arayabilirsiniz.

Sauna, Buhar Odası, Jakuzi, Türk Hamamı ve Kese Köpük Masaj Çeşitleri İle Uzman Bayan Masöz Hizmet Veriyoruz...!