Mecidiyeköy Masaj Salonu

Mecidiyeköy Masaj Salonu

Avrupa yakasında, dinamik ve eğitimli uzman personelimiz, hijyenik ve ferah masaj odalarımız ile müşteri memnuniyetini en yüksek seviye ulaştırabilme prensimizden ayrılmadan, sizlere en kaliteli ve güler yüzlü hizmeti sağlamak için haftanın 7 günü 24.00’a kadar Mecidiyeköy Masaj Salonu’muzun kapılarını sizlere aralamaktayız.

Kaliteli masaj salonu arıyorsanız park spa ve masaj salonu sizleri bekliyor.

Masaj Uygulamaları Thai Masajı -İsveç Masajı –Refleksoloji ( Ayak Masajı) -Bali masajı -Aromaterapi masajı Spor Masajı –Taş Masajı; olmak üzere pek çok faklı kültüre ait masaj tiplerini deneyimli personellerimiz aracılığı ile Mecidiyeköy Masaj Salonu’nunda uygulatabilmeniz mümkündür.


Masaj Fiyatları
Masaj fiyatlarımız seçmiş olduğunuz masaj paketi içeriğine göre değişmektedir bunun için masaj paket fırsatları düzenliyoruz bizleri takip ederek veya telefon ile paket kampanya fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme kolaylığı sunmaktayız ve satın almış olduğunuz masaj paketi içeriğinde havuz, sauna, buhar odası ve Türk hamamı, kese, köpük masajı ayrıca ücretsiz soğuk ve sıcak ikramlarımızdan faydalanabilirsiniz. Masaj paketlerimiz toplam 90 dk. sürmektedir.

 

Mecidiyeköy Sauna Hizmeti
Sauna hizmeti almak için yapmanız gereken 10 çeşit masaj paketimizden birtanesini seçmek olacak dilediğiniz bir masaj paketi satın aldığınızda park spa merkezinde sauna hizmeti almak için ekstra bir ücret ödemenize gerek yok tek fiyat ile sauna hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

 

Mecidiyeköy Türk Hamamı
Salonumuzda bulunan Türk hamamı ile masaj sonrası vucudunuzdaki aromatik masaj yağlarından kolayca arınmanızı sağlamaktadır. Ayrıca hamam kullanımı içinde kese ve köpük masajı tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Türk hamamı ve kese köpük masajı için ekstra bir ücret ödemiyorsunuz hizmet verdiğimiz bir masaj paketi seçip almanız yeterli içeriğinde hama ve diğer hizmetlerimiz tamamen ücretsizdr.

 

Güvenli Rahat ve Konforlu Masaj Salonu Dünya Masajları Konusunda Deneyimli Sertifikalı Bayan Masözler İle Hizmet Vermektedir.

Güler yüzlü ve kaliteli hizmet almak için vakit kaybetmeden bizi arayın.

Bizleri Yakından Tanımak İçin Haftanın 7 Günü Gündüz 10:30 ile Gece 24:00 Arası Arayabilirsiniz.

Sauna, Buhar Odası, Jakuzi, Türk Hamamı ve Kese Köpük Masaj Çeşitleri İle Uzman Bayan Masöz Hizmet Veriyoruz...!