Yeni sayfaya yönlendiriliyorsunuz...

Sancaktepe Masaj Salonu
Sancaktepe Masaj Salonu

Sancaktepe Masaj Salonu

İstanbul anadolu yakası sancaktepe bölgesinde hizmet veren park spa ve masaj salonu kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu sizler ile paylaşmakta güler yüzlü bayan masöz personelimiz ile dolu dolu masaj paketi satın almak istiyorsanız doğru adresteiniz. Sancaktepe de masaj salonu hizmeti için bizi aramanız yeterli ayrıca bizlere sancaktepe ilçeleri olan sarıgazi, samandıra ve yenidoğan semtlerindende kolayca ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve dinlendirici masajın adresi park spa sizleri bekliyor.

 

Sancaktepe Türk Hamamı
Salonumuzda bulunan Türk hamamı ile masaj sonrası vucudunuzdaki aromatik masaj yağlarından kolayca arınmanızı sağlamaktadır. Ayrıca hamam kullanımı içinde kese ve köpük masajı tamamen ücretsiz olarak verilmektedir. Türk hamamı ve kese köpük masajı için ekstra bir ücret ödemiyorsunuz hizmet verdiğimiz bir masaj paketi seçip almanız yeterli içeriğinde hama ve diğer hizmetlerimiz tamamen ücretsizdr.

 

Güvenli Rahat ve Konforlu Masaj Salonu Dünya Masajları Konusunda Deneyimli Sertifikalı Bayan Masözler İle Hizmet Vermektedir.

Güler yüzlü ve kaliteli hizmet almak için vakit kaybetmeden bizi arayın.

Bizleri Yakından Tanımak İçin Haftanın 7 Günü Gündüz 10:30 ile Gece 24:00 Arası Arayabilirsiniz.

Sauna, Buhar Odası, Jakuzi, Türk Hamamı ve Kese Köpük Masaj Çeşitleri İle Uzman Bayan Masöz Hizmet Veriyoruz...!